Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı nakliyat olarak öncelikle siz değerli müşterimiz için değerli olan ve kırılma potansiyeli yüksek yapıdaki eşyalarınız için mevcut bir hizmettir. Taşımacılık durumunda eşyalarınız için bizlere başvurabiliriz. Eşyalarınızın taşımacılığı sırasında oluşacak herhangi bir olumsuzluk durumdan devreye giren sigortalı nakliyat bu kapsamda oluşan maddi hasarın siz değerli müşterilerimize telafi edilmesini sağlıyor. Bu sayede daha sorunsuz, rahat ve mutlu taşımacılığın kapılarını sizlere sunuyor.

Taşınma telaşındayken hangi nakliyat firmasının bütçenize uygun ve güvenilir olduğuna karar veremiyor musunuz? Artık düşünmeye son! Eşyalarınızın taşınırken taş gibi sağlam kalmasını mı istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. KipTAŞ nakliyat ev ve iş yeri değişimlerinizi güvenle sağlamayı şirket prensibi edinmiş ve sizlere hizmet vermektedir. Toplumda ki belirgin taşımacılık sorunları deneyimli ekipleriyle önceden tespit edip taşımacılık sırasında oluşacak sorunları en aza indirmekle beraber sigortalı nakliyatın kapılarını sizlere açıyor.

Kiptaş nakliyat olarak bu zamana kadar yapmış olduğumuz müşteri memnuniyeti öncelikli taşımacılık işleri ve devam etmekte olduğumuz işler göz önüne alınarak sizlere güvenli taşımacılığın referansı olmaktayız. Bununla beraber dile getirmiş olduğumuz sigortalı nakliyat değerli müşterimize her daim şiddetle önerdiğimiz bir durumda bulunmaktadır. Alanlarında uzman ekiplerimiz sigortalı taşımacılığın dışında iş tecrübeleriyle de değerli eşyalarınız için ekstra değerli önlemler alıyor. Bu sayede sigortalı nakliyat ve bizimle birlikte eşyalarınız güvenli ve rahat bir yolculuğa çıkıyor.

Sigortalı Nakliyat Ve Paketleme Hizmetleri

Sigortanın dışında değerli müşterilerimize sunduğumuz paketleme ve ambalajlama hizmetlerimizde eşyalarınızın güvenliği için emin ellerde taşınmasına olanak sağlıyor. Deneyimli ekiplerimiz sayesinde, kırılma ihtimali olan ve hasat eşyalarınız taşıma sırasında oluşabilecek tüm sıkıntıları göz önünde bulundurarak paketliyoruz. Bu sayede hem deneyimli ekiplerimiz ve sigortalı nakliyatında devreye girmesiyle sorunsuz ve mutlu bir taşımacılığa olanak sağlıyoruz.

Güvenli taşımacılığa doğrudan etki eden bir etken ise tabiî ki araç seçimidir. Kiptaş ailesi olarak bu çerçevede sizleri en iyi araçlarımızla karşılamaktayız. Sizlerin eşya sayısı ve şekline göre belirlemekte olduğumuz araçlarımızla bir (1) gün içerisinde dahi taşıma işlemlerini sonlandırmaktayız. Geniş araç filomuz sayesinde tüm bu olanaklardan yararlanmakla beraber hızlı ve güvenli taşımacılığın kapılarını da sizlere sunuyoruz.

Profesyonel Destek İş Başında

Sigortalı taşımacılık hakkında aklınıza takılan tüm soruları cevaplandıran uzman ekibimiz, siz değerli müşterilerimize yalnız servis imkânı sunmakla yetinmemektedir. Bunun haricinde bütün KipTAŞ nakliyat servisleri hakkındaki sorularınızı cevaplamak için 7/24 hizmet vermekte olan alanında uzman arkadaşlarımızda siz değerli müşterilerimize destek sağlıyor. Bu sayede sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgilere erişim imkânı bulabilirsiniz.

Sahip olduğumuz tecrübeler neticesinde sigortalı taşımacılığın dışında asansörlü taşıma ve değerli tek parçalarınızı taşıma gibi hizmetlerimizle de yine güven sunarak sizlerle beraber olmaktayız. Tüm bu olanaklardan yararlanmak için Kiptaş ailesiyle iletişime geçebilir, bütçenize ve kalbinize uygun hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.