Depolama

Depolama

Güvenilir ve işini profesyonelce yapan bir nakliyat firmasına ihtiyacınız var, öyle değil mi? O zaman siz de bundan sonra taşıma işlerinizi Kiptaş ile yapabilirsiniz. Hizmetlerimize çok uzun zamandan beri devam ettiğimizi, alanında profesyonel çalışanlarımız ile memnuniyet sunduğumuzu söylemeliyiz. Siz de biliyorsunuz ki sadece taşıma işlemi ile meşgul olmayan firmamız, bunun yanında depolama hizmeti de vermektedir.

Çok sık taşınma ihtiyacı duyan müşterilerimize sunmuş olduğumuz bu fırsat sayesinde eşyalarınız en iyi şekilde paketleniyor ve depolanıyor. Özenle depolarımıza yerleştirilen eşyalarınızın başına herhangi bir sorun gelmiyor. Bu da memnun kalmanızı sağlayacak en önemli özelliklerden biri olacaktır.

Nakliyat ve Depolama Bir Arada

Evden, iş yerinizden ya da ofislerinizden taşınmanız gerekiyor, öyle mi? O halde işini sorunsuz bir şekilde icra eden ekibimize danışın ve en uygun rakamlardan dilediğiniz gibi taşıma hizmeti alın. Bunun yanında paketleme ve depolama hizmeti de alabilirsiniz. Örneğin taşınacağınız tarihten önce eşyalarınızın herhangi bir yerde depolanmasını istiyorsunuz.

Bunu son derece başarılı olan firmamıza aktarabilir ve ideal bir şekilde dizayn edilmiş depolarımızda saklanmalarını sağlayabilirsiniz. Ardından taşıma hizmeti alıp adresinize gerek asansörlü gerek asansörsüz bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Asla problem yaşamayacağınıza ve hizmetlerimizden memnun kalacağınıza eminiz. Hizmet kalitesini en üste taşımış olan firmamızda beklentileriniz de en yüksek düzeyde karşılanacaktır.

Depolama İle İçiniz Rahat Edecek

Taşınacağınız tarihe daha çok varsa ve eşyalarınızın depolanması gerekiyorsa bunu severek yapabilir ve eşyalarınıza zarar gelmesini önleyebiliriz. Paketlerinizi kendi eşyalarımız gibi titiz bir şekilde depolarımıza yerleştirebiliriz. Bunun için talep edilecek olan ücrete sizin bile şaşıracağınıza eminiz. Dilerseniz adresinize gelebilir, eşyalarınızı paketleyip depolarımıza kaldırabiliriz. Bu sayede içiniz rahat eder ve taşınma günü geldiğinde nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Unutmamalısınız ki son dönemlerde en nadir rastlanan şeylerden biri olan müşteri memnuniyeti bizim firmamız tarafından %100 tutulmaya çalışılmaktadır. Bundan sonra hem paketleme hem depolama hem de taşıma hizmetini bir arada alabileceksiniz. Teknolojinin en iyi şekilde yararlanıldığı araçlarımız ile hiçbir eşyanızın zarar görmeyeceğine de emin olabilirsiniz. Göreceksiniz ki her zaman memnun kalarak bizi tercih edeceksiniz.