Evren Evden Eve Nakliyat

Kalecik Evden Eve Nakliyat
Temmuz 22, 2018

Evren Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un Evren ilçesinde hizmet veren firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti vererek eşyalarınızı güvenli bir şekilde bir adresten başka bir adrese taşıyacaktır. Nakliyat hizmetinde memnuniyet garantili çalışarak uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hizmetimizi sunarız. Vermiş olduğumuz hizmette her zaman üst seviyede ve Avrupa standartlarında bir hizmet sunarak ister şehirler arası ister şehir içi taşımacılık konusunda sıkıntısız bir süreç geçirilmesini sağlarız.

Firmamız Evren evden eve nakliyat bugüne kadar olan yolculuğunda her zaman ileriyi düşünerek referanslara ağırlık vermiş ve hizmet süreci içerisinde her şeyin eksiksiz bir şekilde sonuçlanması içinde profesyonel elemanlarla çalışmıştır. Bünyemizde hizmet veren araçlarımız, ekip ve ekipmanlarımızdan tutunda iletişime kadar her alanda uzman olmaya çalıştık ve bunu da vermiş olduğumuz hizmet kalitemizle sağlamayı bildik. Evren evden eve nakliyat taşımacılık süreci içerisinde müşterilerinin sıkıntı yaşamaması ve kafalarının rahat olması için sigortalı taşımacılık hizmeti gerçekleştirmektedir. Sigortalı nakliyat ile birlikte sürecin daha da kontrollü ilerlemesini sağladık. Lüks ve son model araçlarımız eşyalarınızın nakil sürecinde zarar görmemesini hedefler. Bunun içinde kapalı kasa ve çelik araçlarla hizmet vererek araçlarımızın iç dizayını eşya taşımaya uygun hale getirdik.

Sigortalı taşımacılık hizmetimiz nakliyatın ilk gününden başlayarak anahtar teslime kadar geçerlidir. Bunun için eşyalarınız evinizden alınırken ve evinize yerleştirilinceye kadar olan süreç içerisinde bizim tarafımızdan sigortalı sayılacaktır. Ve bu süreç içerisinde bir sorun yaşanması halinde maddi olan tüm sorunlar eksiksiz bir şekilde karşılanacaktır.

Eşyalarınız yeni taşınacağınız eve ya da ofise araçlarımızla taşınırken zarar görmemesi için gerekli tüm önlemlerin alınması sağlanır. Bunun içinde istenmesi halinde asansörlü nakliyat hizmetimiz devreye alınır. Asansörlü nakliyat ile eşyalarınız hızlı ve güvenli bir şekilde yeni yerine de ulaştırılmış olur.

Ofis Taşımacılığı

Ofisiniz içerisinde bulunan bilgisayarlar, yazıcılar ve buna benzer tüm elektronik eşyalar doğru yöntemlerle paketlendikten sonra taşımaya uygun hale getirilir. Yolculuk sırasında sorun yaşamamak için titiz bir çalışma yapılarak sürecin kontrollü bir şekilde ilerletilmesi sağlanır. Evren evden eve nakliyat başladığı her işi sonuna kadar güvenli bir şekilde tamamlamış ve İstanbul’da lider bir marka haline gelmiştir.

HİZMETLERİMİZ

  • Evren Evden Eve Nakliyat
  • Evren Ofis Taşımacılığı
  • Evren Şehirler arası Nakliyat
  • Evren Şehiriçi Taşımacılık
  • Evren Asansörlü Taşımacılık
  • Evren Eşya Depolama
  • Evren Parça Eşya Nakliyat
  • Evren Eşya Paketleme ve Ambalajlama
  • Evren Sigortalı Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir