Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyatta önemli olan bir husus vardır. Eşyanın durumu her ne olursa olsun dikkati elden bırakmamak çok önemlidir. Kırılacak her eşyayı daha doğrusu aklınıza gelmeyecek eşyalarınızı paketlemek ve o eşyaları kendi eşyamız gibi görerek taşımasını sağlamak bizler için çok önemlidir. Bu süreçte uzman ekibimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Söylediğimiz gibi bu haram para kazanmak için değil müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetimizi veriyoruz.

Onca firma içinde bizi seçmelerinin sebebi samimiyetimiz, uzman ekibimiz ve teknolojik çalışmalarımız sayesindedir. Siz değerli müşterilerimizin aklında bir soru işareti kalmasını istemiyoruz. Kiptaş aile olarak hem taşıma hem iletişim konusunda hep bir adım ilerdeyiz. Aklınıza takılan en küçük bir soruda bizlere ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Nakliyat sırasında hiç kaygıya düşmeden ve gönül rahatlığıyla zaman geçireceksiniz. Bunun garantisini Kiptaş ailesi olarak söz veriyoruz.

Nakliyatta Teknolojik Devrim

Taşıma konusu ne kadar önemli olursa olsun teknolojinin yardımı aslında daha önemlidir. Uygun araç ile taşınmanızı bir gün kadar kısa süresinde gerçekleştirme imkanını sizlere sunuyoruz. Diğer firmalar önce malzemeyi toplayıp aracın içerisinde kafasına göre bırakmaktadır. Kiptaş ailesi olarak sizin istekleriniz çok önemlidir demiştik.

Sizin isteklerinize göre özel depolarımızda muhafaza eder ya da isteğiniz doğrultusunda bir gün içerisinde nakliyeyi tamamlamaktayız. Nakliye asansörü sayesinde sizin tahmin edemeyeceğiniz kısımlara eşyalarınızı taşıyabilir ve en kısa sürede taşınmanızı sağlayabiliriz. Kendinize uygun evi veya ofisi seçin ve bizler üzerimize düşen görevi en kısa zamanda yapalım.

Taşımada Sigortanın Önemi

Taşınan eşyaların sigortasını önceden yapmamız hem sizler için hem de değerli eşyalarınızın küçük bir zarar görmesinde gerekenlerin yapılması açısından çok önemlidir. Ekibimizle tek tek eşyalarınızın sigortasını yapabilirsiniz. Hem bu sayede eşyalarınız hakkında aklınızda bir soru işareti kalmaz ve gönül rahatlığıyla evinizi taşıyabilirsiniz.

Kaliteli dokuya sahip olan ambalajlarımızla bile eşyalarınız sigortalı gibi olacaktır. Paketleme konusunda çok titiz olduğumuzu sizlere açıklamak istedik. Bir eşyanın paketlenmesi o eşyayı taşımaktan daha önemlidir. Sadece paketlemede olan deneyimimiz uzman arkadaşlarımız tarafından titizlikle yapılmakta ve diğer firmaları geride bırakmaktadır.