Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Artık iş yerlerimiz evimiz kadar önem arz etmektedir. Engin tecrübelerimize dayanarak ev taşımada edindiğimiz tecrübeyi ofis taşımada da göstermekteyiz. Ofis taşıması ev taşıması kadar önemli ver titizlikle yapılması gereken bir iştir. Ofis taşımacılığında sizlerin iş düzenini bozmamaya zaman kaybetmenizi önlemekteyiz. Söylediğimiz gibi verdiğimiz bu hizmette ilk düşündüğümüz müşteri memnuniyetidir. Nakliyatın uzaması kariyerinizde büyük ölçüde zarar vermektedir.

Biz ise bu zararı sizlere yansıtmadan ve hatta hiç zarar görmeden tahmininizden daha hızlı gerçekleştirmekteyiz. Ofis taşımak çok önemli bir husustur. Taşımanın uzun tutulması müşterimizin maddi konusunda zarar görmesi anlamına gelmektedir. Bizler Kiptaş ailesi olarak bu soruna bir devrim getiriyoruz müşterilerimizin istedikleri süre içerinde kendimizden eklenti getirmeden hizmetimizi vermekteyiz.

Araç Seçimindeki Büyük Etken

Araç seçimi taşımacılıkta büyük bir etkendir. Aracımızın hızlı ve güvenli olması hem müşterilerimiz tarafından hem de biz açısından çok önemlidir. Taşıdığımız ofis eşyalarının güvende olması müşterimizin maddi ve manevi koruma sağlamaktadır. Aracın güvenli ve etkili olması eşyalarınıza ikinci bir sigorta yaptırmış gibi güven sağlamaktadır.

Karşımıza çıkan küçük engellerden daha çabuk geçmesini ve uzun yol taşımacılığında daha etkili ve daha dayanıklı olması anlamına gelmektedir. Araç seçimlerini müşterilerimiz doğrultusunda seçmekteyiz. Yani müşterimiz hangi aracı isterse planımızı o araca göre yapmaktayız.

Sigortalı Paketleme

Ofis veya işyeri taşımak mı istediniz. Kiptaş ailesi olarak sizlere çok fırsat ve çok avantaj sunmaktayız. Sadece düşünün size ek önlem almak için bizler elimizden gelenleri yapıyoruz ve sigorta devrimini başlatıyoruz. Bu şekilde düşünmemiz diğer firmaları çok geride bıraktığımız ve bu sektörde bir nura olduğumuz anlamına gelir.Eşyalarınızı sigortalatmak müşterilerimizin memnuniyetini ve içlerinin de bir o kadar rahat etmesini sağlamaktır.

Kiptaş ailesi tüm bu hizmetler aşamasında müşterisine çok fazla güven vermektedir. Firma ararken seçimlerinde bizlerinin seçmesi bu yüzdendir.Eşyalarınız kendi eşyalarımız gibi görüp ve üzerine sigorta yapımı sadece ailemize özel bir kampanyadır. Diğer firmaların yaptığı gibi günlük paramı çıkarayım ya da nasılsa kiracı veya ev değiştirmek istiyor yalan yanlış taşıyıp paramı alayım düşüncesinde değiliz taşıma sektörüne yeni bir renk getirmek için elimizden geleni yapmaktayız.