Hakkımızda

Hakkımızda

Ofis ve ev taşımacılığında edindiğimiz engin tecrübe sayesinde, işimizi sahiplenmemiz ve bu işi özenle yapmamızın sebebi hem müşterilerimiz açısından hem de kendimiz açısından daha kaliteli bir hizmet sunmak isteyişimizdendir. Kiptaş ailesi olarak ilkemiz eşyaları bir yerden bir yere götürmek değildir.

Taşımakta bulunduğumuz eşyaları kendi eşyalarımızdan sayıp ve müşterilerimizin eşyalarına sigorta yapmamızdır.Bizim ofis ve ev nakliyatında müşterilerimizin isteğine göre eşyaları depolama hizmetimiz ve müşterilerimize uygun araç seçim imkanı mevcuttur.Taşımakta olduğumuz eşyaların ambalaj ve muhafaza hizmeti kendi bünyemize aittir. Kiptaş diğer firmalar gibi taşınan eşyaları hor kullanmadan, kırıp dökmeden taşımaya önem göstermektedir.

Bunun için özenle seçtiğimiz profesyonel çalışanlarımız işini çok iyi yapmakta ve olabilecek her durumda pratik ve doğru şekilde hizmet vermektedir. Ev taşımaktan korkan müşterilerimiz artık rahat bir nefes alabilir. Siz taşınmak istediğinizi ve istediğiniz her neresi olursa olsun bizlere söyleyin. Biz gereğini özen göstererek ve en kısa sürede isteğinizi yerine getirelim.

Nakliyat ve Teknolojinin Birleşimi

Söylediğimiz gibi işinde uzman kadromuz ve bu konudaki en yeni teknoloji ile sizlere sunamayacağımız hizmet yoktur. İşimizi en sıra sürede yapmak için elimizden geleni yapmaktayız. Yeni nesil araba imkanları, asansörlü taşıma imkanını sizlere sunuyoruz. En küçük sorunlarını çözmek için bekleyen ekip arkadaşlarımız sizleri hayal kırıklığına uğratmadan en iyi hizmeti vermektedir. Ekip arkadaşlarımız mükemmeliyetçiliği ve yeni nesil teknoloji ile aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla sizde firmamızı seçebilirsiniz.

Nakliyat Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Evinizi taşımadan önce ev içi durumunuzu tekrar gözden geçirmeli ve kendinize bir liste hazırlamanız gerekmektedir. Bu liste içerinde eşyaların durumu, kırılacak eşyaları ayırmak ve yeni eve götürmek istemeyeceğiniz eşyaları ayırmak olacaktır. Kırılacak veya küçük eşyaları ayırdıktan sonra kolilediğiniz eşyaları numaralandırmak önemlidir.

Bu sayede hem eksik olan eşyalarınızı çabuk bir şekilde anlamış olursunuz veya eşyalarınızı yerleştirmeniz daha çabuk ve daha pratik olacaktır. Kiptaş ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuzu sadece bu yazılarımızdan anlayabilirsiniz. Amacımız diğer firmalar gibi para kazanmak değil işimizi profesyonel yapmak ve müşterilerimizi mutlu etmektir.
Her nakliye sonrasında edindiğimiz bilgileri birbirimize aktararak bu sektördeki deneyimimizi adım adım göstermekteyiz.