Şehirler arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Ev, işyeri ve ofis nakliyatları sadece bölgesel yani şehir içinde gerçekleşmiyor. Müşterilerimizin durumları ve istekleri doğrultusunda şehirler arası nakliyat mümkündür. Müşterilerimizin iş için başka şehre taşınması veya ailecek şehir değişikliği sık sık karşılaştığımız bir eylemdir. Bizlerde bu konuya çok hakim olduğumuz için yine müşteri memnuniyetini hep ön planda tuttuk. Her türlü zarar ihtimalini düşünerek her türlü imkanı sağlamaya kendimizce büyük sözler verdik. Müşterilerimiz şehirler arası nakliyata sıcak bakmamaktadır. Eşyalarına gelebilecek bir zarar maddi durumda müşterilerimizi üzmektedir.

Bu sebepten ötürü bu tip taşınmaları kendilerince çok büyük bir sorun haline getirmektedir. Araçlarımızın modelli ve yeni olması teknolojiye olan hayranlığımız ile birlikte taşımada daha kolay imkanlar sağlamaktayız. Uzun yolda sıkça başımıza gelebilecek hususları önceden tartışıp bütün önlemlerimi aldığımız için artık böyle bir endişeye biz ve müşterilerimiz girmemekteyiz. Şehirler arası nakliyatta hızlı ve güvenli yaptığımız taşıma işlemi müşterilerimizi maddi olarak yıpratmamaktadır. Sağladığımız kampanyalar, müşterilerimizin cebine uygun doğrultusunda verdiğimiz fiyat tipleri müşterilerimizi mutlu etmektedir. Yaptığımız güvenli taşımada hem eşyalarınız hem cepleriniz zarar görmesin istiyoruz.

Bölgesel Hizmet

Neredeyse her bölgede olan firmalarımız ile her şekilde herkese sınırsız hizmet vermekteyiz. Uzun yollarda olabilecek her türlü sorunda bulunan firmalarımız ile kısa sürede sorunları çözmekte ve elimizden geldiğince çabucak yolumuza devam etmekteyiz. Kiptaş ailesi olarak bölgesel verdiğimiz hizmetlerimiz bütün halkımız tarafından görülmektedir. Söylediğimiz gibi bu sektörde her zaman bir numarayız. Her bölge bulunan firmalarımız sayende sektörde adımızı altın harflerle yazdıracağız.

Çoklu Ekip Desteği Ve Avantajları

Söylediğimiz gibi uzman bir ekibe sahip olmamız bütün bölgelerde bulunan firmalarımız adına geçerlidir. Taşıma sırasında yerine göre anında yardım ve destek amaçlı gelebilecek hazır kıta bekleyen işinde profesyonel olan birçok ekip arkadaşlarımız mevcuttur. Bu şekilde çalışan bir firma nasıl müşterilerini yarı yolda bırakabilir ki.

Uzman ekibe sahip olmamız yapacağımız hizmeti daha kolay hale getirmektedir. Yaptığımız her hizmet sayesinde kiptaş ailesini sürekli büyütmekteyiz. Eğer arkadaşlarınızdan eşinizden dostunuzdan kiptaş ismini duyarsanız hiç şaşırmayın ve aklınızda hiç soru işareti kalmadan bizlere ulaşın.