Çankaya Evden Eve Nakliyat

Kiptaş Nakliyat Firmaları
Nisan 6, 2018
Altındağ Evden Eve Nakliyat
Temmuz 8, 2018

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Ev taşımak sadece psikolojik bir baskı yapmanın ötesinde aynı zamanda insanda bir külfet yarattığı da ortadadır. Bunun içinde evden eve olsun, ofisinizi olsun kendi başınıza taşımanız artık çok fazla mümkün değildir. Bu sizin zamanınızı alacak bir işlem olmasının yanı sıra günümüzdeki konutlarında yüksek katlarda olduğunu varsayarsak bu zor bir zaman geçirmenize de neden olabilecektir. Evden eve nakliyat ise artık nakliyat firmaları tarafından zor olmaktan çıkarılmış durumda. Çankaya evden eve nakliyat firmaları arasında her zaman liderliğini ön plana çıkarmış ve güçlü referanslara sahip olmuş firmamız bu konuda size en iyi taşımacılık hizmetini de sağlayacaktır. Firmamız yalnız Ankara değil Türkiye’nin pek çok bölgesine de nakliyat hizmeti sağlayabilmektedir.

Çankaya evden eve nakliyat olarak sizin belirtmiş olduğunuz gün ve saat içinde evinize ya da ofisinize gelecek olan ekspertiz ekiplerimiz eşyalarınızı inceleyerek taşınma gününün belirlenmesini sağlayacaktır. Bu aşama nakliyat fiyatının belirlenmesi konusunda da önemlidir. biz firma olarak nakliyat ücreti belirlerken rastgele değil her türlü olasılıkları hesaplayarak buna göre bir sonuca varırız. Burada en ekonomik çözümler oluşturularak nakliyat hizmetinin de size maddi külfet olmasının önüne geçmiş oluruz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Evinize gelen keşif ekibimiz aynı gün içerisinde eşyalarınızın bir listesini çıkarır bu sayede taşıma sırasında eşyanın kaybolmasının ya da geride bırakılmasının da önüne geçilmiş olacaktır. Bize gelen sorulara baktığımız da genelde insanların taşınırken eşyalarının zarar görmesinin yanı sıra kaybolduğunu da belirtmeleridir. Biz kurumsal bir firma olarak bakış açımızı her zaman güvenli süreçten yana tuttuk. Bunun içinde taşınma işlemi sırasında her türlü olasılığında en aza indirilmesine gayret ederiz.

Nakliyat işlemini gerçekleştirirken müşterilerimize garanti veririz bu garanti sigortalı nakliyat doğrultusunda gerçekleştirilir şehir içi ve şehirler arası şeklinde yapılır. Anlaşmalı olan sigorta acentesi tarafından eşyalarınız belli bir limit karşılığında sigortalanmış olur bu da eşyanızın güvenli bir şekilde yeni adresine taşınması anlamına gelir.

Bizden hizmet almadan önce başka firmalara gittiğiniz de aramızdaki farkı da daha yakından anlamış olacaksınız.

HİZMETLERİMİZ

  • Çankaya Evden Eve Nakliyat
  • Çankaya Ofis Taşımacılığı
  • Çankaya Şehirler arası Nakliyat
  • Çankaya Şehiriçi Taşımacılık
  • Çankaya Asansörlü Taşımacılık
  • Çankaya Eşya Depolama
  • Çankaya Parça Eşya Nakliyat
  • Çankaya Eşya Paketleme ve Ambalajlama
  • Çankaya Sigortalı Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir